HER ŞİKAYET

BİR ARMAĞANDIR...

Şikayet, Öneri Formu


Sizlerden Gelenler


KVC SERVİS GECE GÜNDÜZ EKİBİNE TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLRİZ GEREÇKTEN HERŞEY ÜST DERECE İYİYDİ.İLGİ OLSUN ALAKA OLSUN EN ÜST SEVİYE İDİ.ŞİMDİYE KADAR GİTTİĞİM EN İYİ HASTANE ORTAMI EN İYİ EKİP BİZLERE YARDIMCI OLDU BİNLERE KERE TEŞEKKÜR EDİYORUZ DEMİRTAŞ AİLESİ OLARAK EN SON OLARAKTA ADAM GİBİ ADAM İNSAN GİBİ İNSAN OLAN DOKTORUMUZ ERHAN KAYA YA TEŞEKKÜR EDİYORUZ AİLECEK ALLAH O AMELİYATLARI YAPAN ELİNE ZEVAL VERMESİN.GÜLEN YÜZÜN DAİM OLSUN.

S.D.Hasta

Merhaba, Pendik Bölge Hastanesi'nde çalışan kadın doğum doktoru Mustafa Özbek ve çocuk doktoru olan Çiğdem Kadıoğlu hocalarımıza ilgileri, sıcak kanlılıkları, her soruya sabırla cevap vermeleri ve daha biz sormadan konuyla ilgili detaylı bilgi vermeleri sebepleriyle çok teşekkür ederiz. 6 ay önce hastanenizde doğum yaptım bu iki doktor sayesinde çok memnunum, hala sizi tercih ediyoruz ve tüm çevremize de tavsiye ediyoruz. Sırf bizim tavsiyelerimizle ve bu doktorlarınızla belki 10 aile daha hastanenizi tercih etmiştir. Bir de santralde çalışan Mustafa isimli beye ilgi alaka ve kibarlığından teşekkür ederiz. Bu kişilerin hastaneniz tarafından her konuda tebrik edilmelerini ve ödüllendirilmelerini rica ediyoruz :) Teşekkürler, Defne'nin anne ve babası Hatice&Selçuk Çelik

H.Ç.Hasta

Acil doktorunuz Tolga Bey’in varlığına şükürler olsun. Geçirdiğim 2 rahatsızlığın da sebebini teşhiş edip hemen doğru tedaviyle kendime gelmemi sağladı. Önerim şu ki sayın hastane yönetimi lütfen doktorunuzun kıymetini bilin. :) biz hastalar için kendisi tek kelimeyle şifa kaynağı. Verdiği güven her şeyin ötesinde. Çok teşekkür ediyorum kendisine tekrar tekrar.

D.Y.Hasta

Sayın Yetkili, şimdi size hissettiğim şeyleri yazmak istiyorum. Çünkü bazen kendinizi çok çaresiz hissedersiniz. Hastalıkla ilgili önlem alırken; herkes hep söyler ya şöyle önlem alınmalı, böyle önlem alınmalı der. Nasılı kimse izah etmez ama nasıl? Nasıl önlem alınır? Bu dediğiniz nasıl yapılır? Annemin 1987 yılında dalağı alındı. Annem için geçen yıl hastanenize geldik. Annemin özel bir durumu var. Onun dalağı yok çünkü "Herediter Sferositoz" nedeniyle Splektonomi tanılı hastadır. Her yerde aynı şey söylendi. Özel aşıları vurulmalı. İyi de nedir bunlar? İşte burada Uzm. Dr. F. Banu TAŞER bizim meleğimiz oldu. Hayranız kendisine. Ellerinden öperim. Çünkü o bize yol gösterdi. "Acaba" yok artık aklımızda? Ameliyattan önce ve ameliyat sonrası yapılacak birçok aşıları yapılmamış meğer. Ne yazık değil mi? Çoğu için çoğu yerde durum bu aslında, ne olur ki bir kadın ölse sanki bazen. Hocamız farklı. O insana değer verir çok Değerli Hocamız. İyi ki var. İyi ki bizim doktorumuz. O bizim gibi hastaların ışığı olacak eminim. Güler yüzlü, tatlı dilli, sakin tavrıyla; her şey kontrol altında dedi bize. Umut oldu. İyi ki varsınız. Sizi çok seviyoruz. Yazıyorum çünkü amacım, iyilik çoğalsın dünyamızda... Doktorumuz gibi Banu TAŞER...Artık memnuniyet sesleri korusun sağlık meleklerimizi. Onlara kimse dokunamasın...

S.U.Ş.Hasta Yakını

10.12.2018 TARİHİNDE ACİL SERVİSİNİZE KARDEŞİMİN GÖĞÜS ŞİKAYETİ İLE GELDİK ACİL DOKTORUNUZUN KOYMUŞ OLDUĞU TEŞHİS VE TÜM GECE ACİL EKİBİNİZİN KATKILARI İLE KARDEŞİMİN HAYATI KURTULDU.KARDEŞİM VE KENDİ ADIMA TÜM EKİBİNİZE TEŞEKKÜRÜ BORÇ BİLİRİM TÜM SÜREÇTE BİZE VERMİŞ OLDUKLARI DETEKTEN DOLAYI MİNNETLERİMİ İLETMEK İSTERİM.

B.Y.Hasta Yakını

HASTANENİZE SÜREKLİ ŞİKAYET ESNASINDA BÜTÜN AİLEMİ GETİRMEKTEYİM.GİRİŞ BANKOSUNDA BİZİ KARŞILAYAN GEREK GÜLERYÜZÜYLE GEREK SAĞLIK DURUMUMUZU SÜREKLİ SORARAK BİZİ BERHUDAR EDEN SN. GÜNEŞ VURAL HANIMA TEŞEKKÜR BORÇ BİLİRİM.TEŞEKKÜRLER BÖLGE HASTANESİ

O.İ.Hasta Yakını

ANNEM SABAHAT BUHARLALI NA HASTANENİZDE KALDIĞI SÜRE BOYUNCA DR. BANU TAŞER VE 4.KAT TA GÖREV YAPAN BAŞTA BAHAR HEMŞİRE OLMAK ÜZERE HASTA BAKICILAR VE TEMİZLİK PEROSNELLERİNE SICACIK YAKLAŞIMLARI YAKIN İLGİ VE ALAKALARI İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLER

K.B.Hasta Yakını

BAŞTA TUBA GÜMÜŞ OLMAK ÜZERE DOĞUMUMDA EMEĞİ GEÇEN SİNEM EBE VE GÜL HANIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Y.G.Hasta

ÇOK MEMNUN KALDIM HEM DOKTORUM SELDA HN HEM HEMŞİREM OLSUN HEPSİNDEN MEMNUN KALDIM

D.K.Hasta

İLK ÖNCE DOKTORUMUZ TUĞBA HN İLGİ VE ALAKALARINDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİMVE DOĞUM SIRASINDA MORAL DESTEK VE İLGİLERİNDEN DOLAYI EBE -HEMŞİRE VE BAKICILARA DA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM KORKTUĞUM GİBİ BİR DOĞUM YAŞATMADILAR..

İ.K.Hasta

HASTANENİZDE CHECK-UP YAPTIRMAK İÇİN GELDİM GELDİĞİM ANDAN İTİBAREN BAŞTA HASAN BEY VE HASTANE GENELİNİZDEKİ ARKADAŞLAR GAYET GÜLERYÜZLÜ VE İLGİLİ DAVRANIŞLARUINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM. MEMNUNİYETİMİ ÇEVREMDEKİ İNSANLAR İLE PAYLAŞACAĞIM.

İ.U.Hasta

YAKLAŞIK 4 YILDIR DAİMİ AİLE OLARAK BU HASTANEYİ KULLANMAKTAYIZ TÜM TEDAVİLERİMİZDE GAYET MEMNUNUZ TEŞEKKÜRLER.

A.B.Hasta

DOKTORLARINIZDAN KADİR TOLGA BEYİN MUAYENE SIRASINDA GÖSTERMİŞ OLDUĞU İLGİ VE ALAKA YANISRA,YAPMIŞ OLDUĞU MÜDAHALELERDE HER ZAMAN MEMNUN VE MUTLU AYRILDIK GÖSTERMİŞ OLDUĞU ALAKA BECERİLERİNİ TECRÜBESİ TAKDİR ETTİĞİMİZ DOKTORUNUZ ADINA HASTANENİZE TEŞEKKÜR EDERİZ.

Ö.Ç.Hasta

HASTANENİZE GELDİĞİMİZ İLK GÜNDEN ÇIKICAĞIMIZ GÜNE KADAR BEBEK YOĞUN BAKIM PEROSNEL VE HEMŞİRELERİNİZ TÜM ÖZVERİLERİNİ SARFEDEREK ELLLERİNDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPMAYA ÇALIŞTIRLAR VE DE YAPTILAR.AYSEL AYSİMA EŞKİ NİN VERİLEN HİZME VE PEROSNELİNİZİN GÜLERYÜZLÜ DAVRANIŞLARINDAN ÇOK MEMNUN KALMIŞ OLARAK HASTANENİZDEN SEVİNÇLİ BİR ŞEKİLDE AYRILMIŞ BULUNUYORUZ.

M.A.E.Hasta

HASTANENEİZDE YATMIŞ OLDUĞUM SÜRE İÇERİSNDE TÜM PERSONELİN GÖSTERMİŞ OLDUĞU İLGİDEN DOLAYI HASTANE YÖNETİMİ VE PERSONELİNE İÇTEN TEŞEKKÜR EDERİM.

R.D.Hasta

HASTANEYE GİRİŞİMİZDEN İTİBAREN BİZİMLE CANDAN GÖNÜLDEN İLGİLENEN GÜNEŞ VURAL ADINDAKİ VEZNEDAR ARKADAŞIMIZA SONSUZ TEŞEKKÜRLER.

H.C.K.Hasta

ALDIĞIM HİZMETTEN DOLAYI TÜM ÇALIŞANALRA TEŞEKKÜR EDİYORUM.EKSİK GÖRDÜĞÜM Bİ ŞEY YOK

Ş.Ü.Hasta

BEBEĞİM YOĞUN BAKMDA KALDIĞI SÜRECE ÇOK MEMNUN KALDIK BÜTÜN PERSONELLER ÇOK İLGİLİ VE HOŞGÖRÜLÜ HEPSİNE SONSUZ TEŞEKKÜRLER.

E.İ.Hasta

TEŞEKKÜR EDERİM OLUMLU BİR SÜREÇ GEÇİRDİM.

E.B.Hasta

DOKTORUMA SERVİS HEMŞİRELERİME ŞAHISINIZDA TEŞEKKÜR EDİYORUM

A.E.Hasta

KVC BÖLÜMÜ TEŞEKKÜRLER

A.G.Hasta

HASTANENİZDE GEÇİRİDİĞİM OMUZ AMELİYATI ESNASINDA BENİMLE İLGİLENEN ÖNCELİLE DOKTORUM DR.YUSUF İYETİN E ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.OROTPEDİ SERVİS HEMŞİRESİ YASEMİN HN ,BÜŞRA HANIM VE MÜCAHİT BEYE GÜLERYÜZÜ İLGİ VE BECERİLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.AĞRILARIMIZ DİNDİREN AĞRI KESİCİLER OLSA BİLE HİZMET VEREN EKİBİN GÜLERYÜZÜ VE İLGİSİ BİZ HASTALARI DAHA İYİ GELİR HİZMET VEREN BÜTÜN EKİBİ ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

İ.H.Hasta

ÖZELLİKLE AMELİYATIMI YAPAN DR.ATİLA ÇAKMAK BEY E TEŞEKKÜR EDİYORUM.AMA DAHA ÖNEMLİSİ DE BENİMLE İLGİLENEN HEMŞİRE ARKADAŞLARIM BAŞTA CERRAHİ SERVİS EKİBİ SAYIN SORUMLU SEVİNÇ AYAN -GÜLTEN ULUTAŞ-MERVE ÇELİK-BÜŞRA UYSAL-SEVAL ER-YASEMİN UYGUR A ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.PRE-OP VE POST-OP DÖNEMDE DE HERKES İLGİLENDİ.HASTANE DE KALDIĞIM SÜRE ZARFI İÇERİSİNDE HERKES ÇOK İLGİLİYDİ.ONLARI ÇOK SEVİYORUM.ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.BU ARADA BENİMLE İLGİLEN PEROSNEL RABİA HANIMA DA TEŞEKKÜR EDİYORUM.

M.K.Hasta

İLGİLERİNİZDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ.

G.Y.Hasta

HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER

B.V.Hasta

DOKTORUMUZ HIZIR BEY BAŞTA OLMAK ÜZERE HEMŞİRE-TEMİZLİK-VE TÜM PERSONELERDEN TEK TEK TEŞEKKÜR EDER GÖSTERMİŞ OLDUKLARI İLGİ VE ALAKALARDAN DOLAYI HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ.

İ.B.Hasta

KVC SERVİSE TEŞEKKÜRLER

S.Y.Hasta

BAŞTA SAYIN DOKTOR ÖMER BEY OLMAK ÜZERE BÜTÜN PERSONEL DOSTLARI YÜREKTEN TEŞEKKÜR EDERİM.ÇOK MEMNUN AYRILIYORUM.SAĞLICAKLA KALIN.

M.Ç.Hasta

ÇOK DEĞERLİ HOCAM UZM. DR.BANU TAŞER HAYATA İZ BIRAKMAK ÖNEMLİDİR.KOZMO ALEMDE TOĞLU İĞNE KADARIZ.ASLINDA BU KÜÇÜÇÜK DÜNYAMIZDA İLGİSİ,GÜLERYÜZÜ IŞIĞI İLE BİZİ AYDINLATAN ÇOK SEVDİĞİMİZ EMEĞİNİ ÜZERİMİZDE HİSSETİĞİMİZ VE HER DAİM HİSSEDECEĞİMİZ CANIM HOCAM YOLU AÇIK OLSUN.IŞIĞIN İLE BİZİ VE DÜNYAMIZI AYDINLATSIN.ASİSTANI GÜLCAN HANIMA DA BİR O KADAR İLGİLİ GÜLERYÜZLÜYDÜ.NE KALACAK Kİ DÜNYADA İYİLİKTEN BAŞKA .MİNNETTERIM DEĞERLİ HOCAMA.

S.U.Ş.Hasta

DOKTORUM VE EBELERİM ÇOK DESTEK OLDULAR SÜREÇTE HEPSİNE TEŞEKKÜRLER

B.G.Hasta

İLGİLERİ İÇİN TUĞBA İÇLEK HANIMEFENDİYE ÇOK TEŞEKKÜRLER

D.A.VHasta

"BEBEK YOĞUN BAKIMINDA ÇALIŞAN ARKADAŞLARIMIZA AİLECEK TEŞEKKÜR EDERİM BU SÜREÇTE GEREKLİ BİLGİ VE ALAKADAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM İYİKİ VARSINIZ "

K.D.Hasta

"CHECK-UP İÇİN HASTANEYE GELDİM MEMNUN KALDIM İLGİ KONUSUNDA HARİKA NURTEN HN. İLGİSİNDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM "

O.Ç.Hasta

"HERŞEY ÇOK İYİYDİ HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER BİZ ÇOK MEMNUN KALDIK "

A.B.Hasta

"K.B.B DOKTORUMUZ UĞUR BEY E TEŞEKKÜR EDERİM 2. ÇOCUĞUMUDA AMELİYAT ETTİ SONUÇ MÜKEMMEL ALLAH SİZE KOLAYLIK VERSİN (FİYATLARINIZI BİRAZ DAHA AŞAĞIYA ÇEKSENİZ ÇOK DAHA İYİ OLUR)"

P.U.Hasta

"HERŞEY GÜZEL SİSTEMLİ ÇOK MEMNUN KALDIK TEŞEKKÜRLER"

M.Ç.Hasta

"ECEM-ESRA HEMŞİRE VE KEZBAN HN. GENEL OLARAK MEMNUN KALDIK"

M.Ç.Hasta

"KVC SERVİSİNDE OLAN EMEĞİ GEÇEN TÜM HEMŞİRE VE PERSONELLERE TEŞEKKÜR EDERİM "

B.D.Hasta

"DOĞUM SERVİSİNDEKİ BÜTÜN PERSONELLERDEN ÇOK MEMNUNUZ HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ TEK ŞİKAYETİMİZ HASTANENİN OTOPARK SIKINTISI ÇEKMEMİZ "

A.M.Hasta

"HASTANENİZ İLE İLGİLİ ŞİKAYETİM YOK AKSİNE ÇALIŞAN PERSONELLERDEN ÇOK İLGİLİ (DOKTOR SELVER HANIM,DR.HÜLOĞLU BEY -HEMŞİRE ECEM,ESRA,EDA,BÜŞRA HİZMETLİ PERSONEL FİLİZ HN.KEZBAN HN. AKGÜL HN. VE ÖZELLİKLE ACİL BÖLÜMÜNDE GÜNEŞ VE MERVE HANIM AİSMİNİ BİLMEDİĞİM BİZİMLE İLGİLENEN TÜM ARKADAŞLARA ÇOK TAŞEKKÜR EDERİM. HASTANENİZLE İLGİLİ SASĞLIK BAKANLIĞINA VE GEREKLİ KURUMLARA BİZZAT BİZ TEŞEKKÜR MAİLİNİ GÖNDERECEĞİM BİLDİRMEK İSTERİM TEŞEKKÜRLER-PENDİK BÖLGE"

A.H.E.Hasta

"HASTANENİZDE YAPILAN İŞLEMLERDEN ÇOK MEMNUNUM İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM "

İ.T.Hasta

"HERŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ "

Y.K.Hasta

"ANJİYO SERVİSİNDEKİ HEMŞİRELER VE YARDIMCILARAB ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.ÇOK İLGİLİLERDİ "

G.A.Hasta

"SUNA HEMŞİREYE İLGİ VE GÜLER YÜZÜNDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. ANJİYO SERVİSİNEDE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM "

E.M.Hasta

"SUNA HEMŞİRE HANIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ "

Z.Ü.Hasta

"HASTANEYE;HASTALIĞIMIN EVRE ARASINDA SİNTOGRAFİ ÇEKİMİNDEN ANJİYO İLE SONLANAN TEDAVİDE EMEĞİ GEÇEN TÜM PERSONELLERE TEŞEKKÜR EDERİM "

S.K.Hasta

"PENDİK BÖLGE HASTANESİ DOKTORLARINA HEMŞİRELERİNE ÇALIŞANLARINA İLGİ VE ALAKASINA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM "

F.D.Hasta

"ÖNCELİKLE HASTA MEMNUNİYETİ KONUSUNDAKİ BU ÇALIŞMALARINIZI BU ALANDA GELİŞİM EĞİTİMLERİ VEREN BİR DANIŞMAN OLARAK ÇOK OLUMLU ĞÖRDÜĞÜMÜ BELİRTMEK İSTERİ. AYRICA BAŞTA DOKTORUMUZ SN. BARANSEL SAYGI YA HEMŞİRELERİMİZE TÜM DİĞER GÖREVLİLERİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ. TÜM SÜREÇ İÇİNDE POZİTİF YAKLAŞIMLARI İLGİLERİ KENDİMİZİ ÇOK İYİ HİSSETTİRDİLER HEMŞİRELERİNİZ GÜLTEN HANIM VE BÜŞRA HANIM A DA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİZ. SIKINTILI ANLARDA GÜLERYÜZ VE İLGİLERİNDEN HİÇBİRŞEY KAYBETMEDİLER GERÇEKTEN RAHATSIZ EDİCİ DÜZEYDE ORTAM İKLİMLENDİRMESİNDE SIKINTI YOK ANCAK REFAKATÇİ KOLTUĞUNUN CAM KENARINDA OLAMSI BÜYÜK BİR EZİYET BU NEDENLE BURADA YAPILACAK İYİLEŞTİRMENİN ÖNEMLİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM SAYGILARIMLA"

E.P.Hasta

"TEŞEKKÜR İÇİN BİR YER BULAMADIK SAYIN DR. MUSTAFA ÖZBEK E TEŞEKKÜR Ü BORÇ BİLİRİZ. KENDİSİ GİBİ BİLGİLİ VE ÖZEL BİR İNSANLA TANIŞMK BİZİ COK MUTLU ETTİ "

E.A.Hasta

"TÜM PERSONELLERE TEŞEKKÜR EDERİZ İLGİKERİNDEN DOLAYI "

M.A.Hasta

"TÜM HEMŞİRELERDEN VE PERSONELLERDEN İLGİLERİNDEN DOLAYI ÇOK MEMNUNİYET DUYDUK. ANCAK BURDA HEMŞİRE ŞEVVAL ER İ ÖZELLİKLE YAZMAK İSTİYORUM. GÜLERYÜZÜ VE İLGİSİYLE ÇOK İYİ BİR HEMŞİRE ÇOK TEŞEKKÜRLER"

R.S.Ç.Hasta

"HASTANEMİZDE PERSONELLERİMİZ HEMŞİRELERİMİZ DAHİL ÇOK MEMNUN KALDIM TEŞEKKÜRLER AYSUN CEREN HEMŞİRE EDA HEMŞİRELER HASTA MEMNUNİYETİ İLGİ VE ALAKALRI BAKIMINDAN HİÇ SIKINTI YAŞATMADILAR TEŞEKKÜR EDİYORUM HER BİRİNE İLK ANNELİĞİMDEN BANA BU KADAR YARDIMCI OLDUKLARI İÇİN MİNNETTARIM"

F.Ç.Hasta

"HEMŞİRELERİMİZ ESRA ÖNAL EDA NALBANT ECEM AKSÖZEK CEREN KARAÇAVUŞOĞLU İLGİNİZDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ"

Ü.O.Hasta

"KVC SERVİS HERŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER HASTA BAKIM VE İLGİLERİ ÇOK İYİ TAKİPLERİ ÇOK İYİ ZAMANINDA İŞLERİNİ YAPIYORLAR"

R.BHasta

"KIZIM İREMİN YATARAK TEDAVİSİNDE GÖSTERİLEN İLGİ VE ALAKAYA ÇOK TEŞEKKÜR EDEERİM.EN BAŞTA DR NASIR BEYE HEMŞİRE BÜŞRA HANIMA GAMZE VE ESRA HANIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM"

A.K.Hasta

"HİÇBİR ŞİKAYETİM YOK HERŞEYİM ÇOK GÜZEL SAĞLIĞIM ÇOK İYİ İLGİ VEALAKANIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER"

P.Ö.Hasta

"YAPTIRDIĞIM CHECK UP HİZMETİNDEN MEMNUN KALDIM NURTEN HANIM DAN ÇOK MEMNUN KALDIM "

Z.S.Hasta

"BÖLGE HASTANESİNDEN YAPTIRMIŞ OLDUĞUM CHECK-UP TAN ÇOK MEMNUN KALDIM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM NURTEN HANIMA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİM"

Ö.K.Hasta

"Acil olarak gittiğimiz yeditepe üni. Hastanesinden memnun kalmadığımız için yatış yapmadık sizin kurumunuza gelerek acil bölümünde bulununn doktor HIZIR YILMAZ ' ın yapmış olduğu müdahale sonucu hastanenizde karar verdik. Kaldığımız sür eboyunca katta bulunan Büşra ecem eda ceren hemşirelerin hizmeti çalışan personellerin ilgisi nazik güleryüzlü olmaları ayrıca memnun etti. Doktorumuz ve ekibine sonsuz teşşekürlerimi iletiyoruz. Ayrıca; arya yaşından dolayı odayı gökresimleriyle alakalı renkli ve bir çocuğa hitap edebilmeli isteğimiz var. camlardan kaynaklı yol gürültüsu odanın içindeydi. Kafeterya ücretleri inanlımaz pahalıydı. uygun değildi. Temizlik personeli bayanlar çok saygılılardı. K.B.B doktorumuzun yazdığı ilaçlar eczanede bulunmadığı halde hemşiremiz büşra hanım yardımcı olmışlardı kendisine sonsuz teşşekür ederim."

T.K.Hasta

"4.1.2018 TARİHİNDE bebeğimizin yüksek ateş infulenza virüsü teşhisi ile doktorumuz tarafından yatış verilmiştir. Tedavimiz süresince hastanenizden genel olarak memnun kaldık çalışanlarınız güler yüzlü bu yüzden size teşşekür ederiz. Özellikle servistekş nöbetçi hemşireleinden Eda hanımdan çok memnun kaldık tecrübeli ilgili ve güler yüzlü olması sebebi ile kendisine ayrıca teşekkür ederiz."

G.G.Hasta

"Çalışmakta olduğu anlaşmalı kurumlar sorumlu Sinel Işıkcevakir hanıma kurum içerisindeki görevinden dolayı kendisine ulaştık. Yeditepe uni. Hastanesinden memnun kalmadığımızı belirttiğimizde kendisinin yönlendirmesitle kurumumuza acil olarak geldik. Ve iki gece refekatçılık sürecinde memnuniyetimi teşekkeürümü sizlere ben ve ailem olarak iletmeyi borç bildik. Kendisinin nitelikli bilinçli yönlendirici ve başarıya odaklı personelinizi kaybetmeminizi belirtmel istedim. İyi çalışmalar."

T.K.Hasta

"Genel olarak hastanede kaldığımız 3 günlük sürede tüm personeller gerek hasta gerek hasta yakınlarına karşı olan tutum ve davranışlar adına teşekkür ederiz. Kendi evimizde olsak bu kadar rahat edebilirdik. Tek sorun hastanenin konumu itibarı ile otopark başarılarınızın devamını temenni ederiz."

F.D.Hasta

"Hastanenizden doktorlar hemşireler hizmeti geçen yardımcılardan da her şeyden çok çok memnunuz ve devamlı geliyoruz. Saygılarımızla."

C.İ.Hasta

"Hastahaneye girişimden çıkışıma kadar karşılaştığım güler yüz yakın davranışlar yardımlaşmalardan son derece mutlu oldum. Çok teşekkür ederim. Dr. Ahmet EKMEKÇİ' ye kişiliği ve doktorluğu yönünden hayran oldum."

G.S.Hasta

"Valeden kantine tüm doktorlar hemşireler ve temizlik görevlilerine gösterdiği oldukları güleryüzlü ve eksiksiz hzimet için teşşekkürler."

İ.A.Hasta

"Yeditepe üni. Hastanesinden memnun kalmadığım için geldim ve çok çok memnun kaldım yönetimden temizliğe çok teşekkürler."

T.K.Hasta

"CHECK-UP HASTASIYIM TÜM YAPILAN VE VERİLEN HİZMETLERDEN ÇOK MEMNUN KALDIM ÖZELLİKLE NURTEN HN A ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM "

Z.Ç.Hasta

"TAVSİYE ÜZERİNE GELDİĞİMİZ DOÇ DRT ERHAN KAYA YA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ PERSONEL VE HASTANENİN HİZMETİNDEN ÇOK MEMNUN KALDIK FAKAT ODAMIZDA GÖZÜMÜZE ÇARPAN EKSİKLİKLERİ DE HASTANEYİ VE HİZMETİ ÇOK BEĞENDİĞİMİZ İÇİN YAZMAK İHTİYACI HİSSETTİM HAVALANDIRMA FİLTRE VE KLİMALARI OLDUKÇA KİRLİ VE TOZ İÇİNDE BU SEBEPTEN KLİMAYI KAPATTIKDOKTORLAR İÇİN GÜZEL ŞEYLER DUYDUĞUMUZ HASTANE İÇİNEKSİKLİKLER OLMAMASI GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNEREK YAZIYORUM HİJYEN BİRAZ DAHA İYİ OLURSA ÇOK DAHA İYİ OLACAĞI KANAATİNDEYİM TEŞEKKÜRLER"

N.S.Hasta

"Herhangi bir şikayetim yok gerek doktor gerek hemşirelerden çok memnun kaldım güler yüzünüz yeter."

H.A.Hasta

"Hastanenin ilgisinden çok memnunum. Personellerden çok memnun kaldım hemşirelerden çok memnun oldum."

A.Ş.Hasta

"Doktorumuz UĞUR HORPUTOĞLU'nun çocugumuz üzerindeki ilgii ve alakası bizi çok memnun etti.Kendisine sonsuz teşekkür ederiz.Ayrıca gece boyu sürekli ilgili olan görevli hemşire hanımlarada çok teşekkür ederiz."

G.Ç.Hasta

“Hastanenizde kaldığımız sürece 4.kat personelinin ilgisine çok teşekkür ederim.Hasta kabuldeki arkadaşların güler yüzlü ve yardımsever davranışlarına ayrıca teşekkür ederim.”

N.A.Hasta

“Dr.Hilal hanım’ın ilgisi son derece muazzam Hilal hanım’ın yardımcısı çok ilgili, Hastanenize Hilal hanım için geliyoruz.Kendisinden çok memnunuz.Kendisine çok teşekkür ediyoruz.”

T.OHasta

“Hastane de kaldığımız 20 gün boyunca bize gösterilen alakaya ve yardıma bütün personelinize görevlilerinize ve Sayın Ömer Işık hocaya Erhan Kaya hocaya binlerce teşekkür. Temizliğiniz,yemekleriniz harika”

K.ÇHasta

“Nurten hanımın ilgi ve güler yüzünden çok memnun kaldım.Herkese teşekkürler.”

S.AHasta

“Özel Pendik Bölge Hastanesi Çalışanları yoğun bakım ve kat hemşirelerine ilginiz ve alakanız için çok teşekkür ederiz.”

Y.ÜHasta

“Tüm Acil Servis personelinden memnunum.İlgi ve alakaları çok ikna edici.İletişim ve süreci iyi yönlendiriliyor.Güler yüzlü,hoşgörülü, sempatik,eğitimli,kültürlü bir servise sahipler.”

İ.SHasta

"Hastanenizde olmuş olduğum tedavi sonucunda öncelikli olarak Prof Dr. Ümit Salih Şimşek (Üroloji Uzmanı ) hocama teşekkür etmek istiyorum, Hastasıyla bizzat kendi adıma bire bir ilgilenmesi Ameliyat sürecinden sonra evde istirahat aşamasında defalarca araması hastaları için eminim çok güzel bir duygudur. Kendisine göstermiş olduğu samimiyetten dolayı çok çok teşekkür ediyorum. Benim için çok güzel ve başarılı bir süreç yaşattığınız için hocam Başarılarınız devamı dilerim. Ve hastahane ekibinize de ayrı ayrı teşekkürleri borç bilirim Kaliteli ve güzel hizmetlerinizin devamını dilerim."

S.K.Hasta

"selamün aleyküm anneme malatyada ameliyat kararı verdiler ameliyatı çok riskli denildi bende acilen çevreme sordum soruşturdum istanbulda iyi tecrübeli doktur tavsiye edilsin diye sağolsun hilal karahan hocamızı tavsiye etti akrabam annemi getirdik istanbula hilal hocamıza göründük muayene için sağolsun ilgi ve alakasından dolayı ertesi gün ameliyata aldı annemi 4.30 saat sördü kapalı ameliyatı çok şükür sonuçlarımızda temiz cıktı malatyada ki hocalarımız bizi tedirgin etmişti rabbime hamdolsun hilal karahan hocamızın eliyle şifa buldu annem 10 gün sonra memlekete götürdüm çok şükür eski sağlığına kavuştu tabiki bölge hastenesi yetkililerine ve tüm personeline ayrı ayrı teşekkür ederim"

H.G.Hasta Yakını

"Merhaba, ekim ve kasim aylarinda anneme hastanenizde Ömer Işık tarafindan stent+anjio yapildi. Ömer Bey egosu tavan yapmis klasik doktorlar gibi değildi, son derece mutevazi ve sakin bir insan. Her sordugum soruya bikmadan cevap verdi, Neyi neden yaptigini güzelce anlatti. Genc yasinda profesör olmasi da takdire sayan. Doktorumuzdan memnun kaldik. Ayni sekilde annemi daha once muayene eden Erhan Kaya’da egosuz ve ilgili bir doktor. Eger ameliyata karar verilseydi Erhan Bey’e annemi guven içinde ameliyat ettirirdim. Koroner yogun bakimda annemle ilgilenen calisanlar cok yardimci oldu. Ne istediysek koştular hemen. Onlar olmasaydı gerçekten aklim annemde kalirdi. Guvenerek eve dondum gece. Tesekkurler."

E.A.Hasta Yakını

"Korkarak ve endişelenerek girdiğim ameliyattan yrd.doç.dr.erhan kaya ve ekibi sayesinde cok rahat çıktım.kendisine ve ekibine cok teşekkür ederim. Ameliyat sonrasında kısa zamanda kendimi toparladım ve gündelik yaşantıma devam ettim."

G.A.Hasta

"Bu akşam yüksek ateş şikayetiyle hastanenizden şifa bulmak için geldim. İç hastalıkları bölümündeki Dr. Zuhal Tanzer çok tecrübeli, ilgili ve işini tam bir profesyonel olarak yapan bir hekim teşekkürler böyle bir çalışma arkadaşı ile hizmet verdiğiniz için."

M.E.Hasta