HER ŞİKAYET

BİR ARMAĞANDIR...

Şikayet, Öneri Formu


Sizlerden Gelenler


“Hastanenizde kaldığımız sürece 4.kat personelinin ilgisine çok teşekkür ederim.Hasta kabuldeki arkadaşların güler yüzlü ve yardımsever davranışlarına ayrıca teşekkür ederim.”

N.A.Hasta

“Dr.Hilal hanım’ın ilgisi son derece muazzam Hilal hanım’ın yardımcısı çok ilgili, Hastanenize Hilal hanım için geliyoruz.Kendisinden çok memnunuz.Kendisine çok teşekkür ediyoruz.”

T.OHasta

“Hastane de kaldığımız 20 gün boyunca bize gösterilen alakaya ve yardıma bütün personelinize görevlilerinize ve Sayın Ömer Işık hocaya Erhan Kaya hocaya binlerce teşekkür. Temizliğiniz,yemekleriniz harika”

K.ÇHasta

“Nurten hanımın ilgi ve güler yüzünden çok memnun kaldım.Herkese teşekkürler.”

S.AHasta

“Özel Pendik Bölge Hastanesi Çalışanları yoğun bakım ve kat hemşirelerine ilginiz ve alakanız için çok teşekkür ederiz.”

Y.ÜHasta

“Tüm Acil Servis personelinden memnunum.İlgi ve alakaları çok ikna edici.İletişim ve süreci iyi yönlendiriliyor.Güler yüzlü,hoşgörülü, sempatik,eğitimli,kültürlü bir servise sahipler.”

İ.SHasta

"Hastanenizde olmuş olduğum tedavi sonucunda öncelikli olarak Prof Dr. Ümit Salih Şimşek (Üroloji Uzmanı ) hocama teşekkür etmek istiyorum, Hastasıyla bizzat kendi adıma bire bir ilgilenmesi Ameliyat sürecinden sonra evde istirahat aşamasında defalarca araması hastaları için eminim çok güzel bir duygudur. Kendisine göstermiş olduğu samimiyetten dolayı çok çok teşekkür ediyorum. Benim için çok güzel ve başarılı bir süreç yaşattığınız için hocam Başarılarınız devamı dilerim. Ve hastahane ekibinize de ayrı ayrı teşekkürleri borç bilirim Kaliteli ve güzel hizmetlerinizin devamını dilerim."

S.K.Hasta

"selamün aleyküm anneme malatyada ameliyat kararı verdiler ameliyatı çok riskli denildi bende acilen çevreme sordum soruşturdum istanbulda iyi tecrübeli doktur tavsiye edilsin diye sağolsun hilal karahan hocamızı tavsiye etti akrabam annemi getirdik istanbula hilal hocamıza göründük muayene için sağolsun ilgi ve alakasından dolayı ertesi gün ameliyata aldı annemi 4.30 saat sördü kapalı ameliyatı çok şükür sonuçlarımızda temiz cıktı malatyada ki hocalarımız bizi tedirgin etmişti rabbime hamdolsun hilal karahan hocamızın eliyle şifa buldu annem 10 gün sonra memlekete götürdüm çok şükür eski sağlığına kavuştu tabiki bölge hastenesi yetkililerine ve tüm personeline ayrı ayrı teşekkür ederim"

H.G.Hasta Yakını

"Merhaba, ekim ve kasim aylarinda anneme hastanenizde Ömer Işık tarafindan stent+anjio yapildi. Ömer Bey egosu tavan yapmis klasik doktorlar gibi değildi, son derece mutevazi ve sakin bir insan. Her sordugum soruya bikmadan cevap verdi, Neyi neden yaptigini güzelce anlatti. Genc yasinda profesör olmasi da takdire sayan. Doktorumuzdan memnun kaldik. Ayni sekilde annemi daha once muayene eden Erhan Kaya’da egosuz ve ilgili bir doktor. Eger ameliyata karar verilseydi Erhan Bey’e annemi guven içinde ameliyat ettirirdim. Koroner yogun bakimda annemle ilgilenen calisanlar cok yardimci oldu. Ne istediysek koştular hemen. Onlar olmasaydı gerçekten aklim annemde kalirdi. Guvenerek eve dondum gece. Tesekkurler."

E.A.Hasta Yakını

"Korkarak ve endişelenerek girdiğim ameliyattan yrd.doç.dr.erhan kaya ve ekibi sayesinde cok rahat çıktım.kendisine ve ekibine cok teşekkür ederim. Ameliyat sonrasında kısa zamanda kendimi toparladım ve gündelik yaşantıma devam ettim."

G.A.Hasta

"Bu akşam yüksek ateş şikayetiyle hastanenizden şifa bulmak için geldim. İç hastalıkları bölümündeki Dr. Zuhal Tanzer çok tecrübeli, ilgili ve işini tam bir profesyonel olarak yapan bir hekim teşekkürler böyle bir çalışma arkadaşı ile hizmet verdiğiniz için."

M.E.Hasta