MİSYON VE VİZYON

MİSYON VE VİZYON

VİZYONUMUZ 

Uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunan güvenilir, bilimsel, etik ve hasta haklarına saygılı referans merkezi olmak.

MİSYONUMUZ

Topluma, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini sunmak amacıyla; Hastalıkta ve Sağlıkta Hep Yanınızda sloganını benimseyerek, hem hasta hemde çalısanlarının memnuniyetine odaklanmak, Kendilerini mesleklerine adamış sağlık çalışanları ve hekimlerin el ele verip birlikte nitelikli sağlık hizmeti sunmasini kendimize misyon edindik.

KALİTE POLİTİKAMIZ

İnsan sağlığının korunması ve sağlıklı yaşamın devamını sağlamak ilk hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak için hasta memnuniyetini sistemli olarak izleyerek, elde ettiğimiz sonuçları, sunduğumuz hizmetleri geliştirmekte kullanırız.

Hasta haklarına saygılı; her türlü kişisel bilgiyi en yüksek güvenlik standartlarına sahip sistemlerle koruruz.

Sistemimizi sürekli gözden geçirme ve iyileştirme çabalarına önem vererek; kalite yönetim sisteminin şartlarını yerine getirir ve etkinliğini izleriz.

Çalışanlarımızı ilerlemenin ve sürekli iyileştirmenin temel kaynağı olarak görürüz.

Bireyin biz olduğuna, hiçbir bireysel çabanın takım çalışmasının üzerine çıkmaması gerek tiğine inanırız. Çalışanlarımızın yetkinliklerinin arttırılmasına önem veririz.

Teknolojik yenilikleri takip ederek teşhis ve tedavide öncü uygulamaların yapıldığı kurumlar arasında yerimizi alırız.

Hastalarımızın ve çalışanlarımızın düşüncelerini bizlerle özgürce paylaşabileceği alanlar ve ortamlar oluştururuz.

Copyright © 2016. Bölge Hastanesi. Tüm hakları saklıdır.
“İstanbul Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen “Sağlık turizminde Hastanem” projesi kapsamında hazırlanan bu yayının içeriği İstanbul Kalkınma Ajansı ve Kalkınma Bakanlığı’nın görüşlerini yansıtmamakta olup içerik ile ilgili tek sorumluluk GÖKSOY SAĞLIK TURİZM İNŞAAT VE TIBBİ YAYINCILIK TİCARET A.Ş.’ye aittir.